Sentetik reçine karoları güçlendirmenin üç yolu

Sentetik reçine karoları güçlendirmenin üç yolu

Sentetik reçine karoları güçlendirmenin üç yolu
Sentetik reçine karoları güçlendirmenin üç yolu


Sentetik reçine karoları esas olarak yüksek dekorasyon gereksinimleri olan konut binalarında kullanılır.Diğer malzemelerle karşılaştırıldığında sentetik reçine karoları güçlü hava direncine ve korozyon direncine sahiptir ve hizmet ömürleri çok uzundur, bu nedenle inşa edilmiştir. Endüstrideki çoğu insan tarafından tanınmaktadır. Hangi koşullarda çatı kaplama sentetik reçine kiremit takviyesi gerektirir?
Durum 1: Yerleşim alanları gibi konstrüksiyonun bir deprem bölgesinde veya genellikle kuvvetli rüzgarların vurduğu bir alanda yapıldığı varsayılmaktadır.Çoğunlukla doğal afetlere maruz kalan ve belirli bir derecede duyum oluşturabilen bu alanlarda çatıyı güçlendirmek için sentetik reçine karolar gereklidir.
Durum 2: Çatı eğiminin 50 dereceyi aştığı varsayılmaktadır, bu durumda sentetik reçine karoların kullanılması da takviye gerektirir.
Durum 3: Korniş, oluk ve çatının kenarlarındaki oluklu fayanslar da uygun şekilde güçlendirilmelidir. Çatının uygun şekilde güçlendirilmesi sentetik reçine karoların ömrünü uzatabilir ve kullanımlarının güvenliğini artırabilir Sentetik reçine karoları kullanırken, adres alanının özelliklerini göz önünde bulundurun ve daha sonra bu alanın özelliklerine göre sentetik reçinenin kullanılıp kullanılmayacağını seçin. Fayanslar takviye edilmiştir.
Sentetik reçine kiremit çatının düzensiz görünmesinin nedenleri şunlardır:
Reçine karoların eşitsizliğinin nedenlerini anladıktan sonra, onu korumanız ve aşağıdaki yönlerden önlenebilecek eşitsizliği önlemek için bu ihtiyati önlemleri almanız gerekir.
1. Sentetik reçine fayans Kunbao reçine fayans gibi yüksek kaliteli plakalar kullanmalısınız.
2. Omurga düz olmalı ve yanlış anlaşılmamalıdır ve enine kesite yanal olarak giren düğüm izleri olmalıdır.
3. Reçine karo ekipmanı yöntemi, tasarım yüksekliğine göre çevre duvar üzerinde düzleştirilmelidir Çivileme sırasında, çevre hattı geçerli olacaktır, yatay hatta bağlı kemerin yüksekliği odanın kısa açıklığının 1 / 200'ü olacaktır. .
4. Reçine fayans ulusal standart 3.0mm, aşık mesafesi 660m kullanmalıdır.
PMT-The revolutionaries and leader in the plastic machinery tech. Visit us: http://en.plastic-machinery-tech.com https://t.me/PMTGlobal

Comments

Popular Posts